Lázně duševní

OZDRAVOVNA ROZBŘESK

„S humorem jde všechno líp!“

Rozhovor paní Chytré a paní Ještěchytřejší o zrcadlech a zrcadlení

Užijte si kapku sebepoznání s humorem a lehkostí :-)

Skuhra Chudinkovna a Tvořivoj Svobodovič

Malá pohádka o tom jak spolu nažívají Oběť a Tvůrce v nás.

Depka Pepka

Taková Depka umí někdy docela mile překvapit :-) Další kousek pro pobavení a možná i nějaké to AHA!, které jsme pro vás s Martinou Peroutkovou nachystaly. Tak si to užjte :-)

Hodná holka

Hodná holka je naprosto unikátní úkaz. Neznáte ji? :-)

Jsem narozená ve znamení Štíra. Vždycky jsem byla veliký tragéd, všechno jsem brala smrtelně vážně a nejvíc sama sebe. Z daru svého znamení jsem se sice dozvěděla všechno možné o různých tajemstvích a zákoutích lidské duše, ale mělo to jednu velkou vadu. Nebylo mi to nic platné. Nebylo mi na světě lépe. Až jednoho dne. Prásk – pánbůh se na to už nemohl dívat, seslal na mě milost boží, která se projevila tak, že se mi rozsvítilo. „Humor, děvenko, humor. Pořádně se zasmát!“ ozvalo se ve mně při tom rozbřesku. Jsem děvče poslušné a tak jsem naštěstí! poslechla i tentokráte. A ejhle! Když jsem se začala více smát a méně vážně pohlížet sama na sebe, svět se mi rozsvítil. Došlo mi, že možná nepochopím a nerozlousknu všechny záhady tohoto vesmíru, ale zato si to tady pořádně užiju. A konečně mi začalo být líp na světě.

To je důvod pro založení „Ozdravovny Rozbřesk“.

Po mém osobním rozbřesku se ukázalo, že moje dlouholetá kamarádka Martina Peroutková má velmi podobný smysl pro humor, psychologii jako koníčka a nevážně vážné herecké ambice. S tímto arzenálem už byl jen krok ke společnému projektu. Začaly jsme natáčet audia, ve kterých se všechny naše lásky snoubí, a kterými se můžete obšťastnit i vy. Odkazy najdete zde na této stránce.

Co nás s Martinou spojuje:
humor, odvaha, práce s hlavou (Martina je kadeřnice, www.dbeauty.cz), záliba ve zkoumání lidské duše a potřeba ukojení hereckých sklonů

Co nás rozděluje:
každá máme ráda jiné víno - já sušší, Martina sladší. Musíme tedy vždy kupovat více druhů.

A ještě něco důležitého. S Martinou jsme zjistily, že naším mnohaletým dětským snem bylo stát se zdravotní sestřičkou. Při založení Ozdravovny Rozbřesk se náš sen znovu probral k životu. A kdy jindy než teď je ten pravý čas na splněná přání.

Dámy a pánové,

OZDRAVOVNA ROZBŘESK

je tu k vašim službám
:)