Lázně duševní Obchůdek

Uzdrav své vnitřní dítě

Milí přátelé,

Připravila jsem pro vás úplně novou meditaci, kterou jsem nazvala – Uzdrav své vnitřní dítě. Může to být váš první krok ke znovunavázání a uzdravení vztahu s vaším vnitřním dítětem.

Pokud se vaše vnitřní dítě cítí v pohodě a v bezpečí, máte spoustu síly, radosti, životní odvahy i důvěry. Vnímáte své sny a touhy a také je postupně, krůček po krůčku naplňujete. Když je ale vaše vnitřní dítě smutné, vystrašené, osamělé, uražené, nebo má zlost, zdá se, jako by se váš život zastavil na mrtvém bodě. Máte pocit, že vám v životě stále něco chybí: radost, spontaneita, pocit naplnění a smysluplnosti, peníze, příležitosti a tak dále. Své sny a touhy neslyšíte, zlehčujete je, nebo zatracujete a nemáte odvahu je následovat. A někde hluboko uvnitř vás pláče malá dušička. Malá holčička, nebo malý kluk.

Ale žádný strach. Když se rozhodnete a nevzdáte to, můžete všechno změnit. Ať už je na tom vaše vnitřní dítě jakkoli, tato meditace je jednou z možností, jak jej můžete postupně uzdravit. Pokud se pro tuto cestu rozhodnete a vyšlo by najevo, že je vaše vnitřní dítě natolik zraněné, že pouhá meditace nestačí k jeho ozdravění, pak si určitě najděte nějakého, terapeuta nebo průvodce, který vás bude na vaší cestě za šťastným vnitřním dítětem bezpečně doprovázet.

Meditaci, kterou jsem pro vás vytvořila, můžete opakovat tak často, jak si budete přát. Nemusíte ale nijak spěchat, ani tlačit na pilu. Jemnost a pomalé tempo udělají pro vás i pro vaše vnitřní dítě daleko více.

Přeji vám spoustu krásných okamžiků s vaším vnitřním dítětem. Věřím, že se váš život probarví radostí, tvořivostí, odvahou a hlubokou důvěrou.

Měj se krásně a ať je vám se sebou hezky ❤️

 

Délka meditace: ~34 minut

Ukázka z meditace:

Zakoupením získate (vše ke stažení):

  • meditační obrázek
  • meditaci ve formátu mp3 (audio)
  • meditaci ve formátu mp4 (video)
  • další inspiracne pro vaši práci s vnitřním dítětem (text ve formatu pdf)

Cena: 380 Kč